II RODZINNO INTEGRACYJNY MARSZOBIEG" Szamotuły na TAK"

II RODZINNO INTEGRACYJNY MARSZOBIEG

„Szamotuły na TAK” II Rodzinno – Integracyjny marszobieg, dzięki któremu osoby z niepełnosprawnościami wraz z pełnosprawnymi miłośnikami aktywności sportowej pokolorują miasto uśmiechem i radością. Startujemy 7 września w samo południe przy Centrum Sportu Szamotuły. Do pokonania dystans niewielki, zaledwie 600 metrów (jedno okrążenie wokół Centrum Sportu). Trasa bardzo prosta, niewymagająca. Ale nie o bicie rekordów tu chodzi. Chcemy pokazać, że niepełnosprawni też tworzą to miasto i chcą być jego pełnoprawną częścią. Dlatego impreza nie jest dedykowana tylko im, lecz wszystkim osobom, dla których integracja jest rzeczą naturalną i ważną zarazem. Bo to impreza dla każdego – dla malucha, jego rodzica, siostry i brata. Dla biegacza, maratończyka. Dla seniora. I dla osoby niepełnosprawnej, która nie chce być izolowana od reszty społeczeństwa.

W pierwszą sobotę września wspólnie stańmy na starcie – młodzi, starsi, na wózkach, opierając się na laskach lub na ramieniu przyjaciela. Bądźmy razem tego dnia i napiszmy kolejny rozdział w historii miasta. Rozdział pt. „Szamotuły na TAK”!

Liczba uczestników jest OGRANICZONA! (limit 300 osób)
Rejestracja uczestników NIE BĘDZIE prowadzona w dniu imprezy. Zapisy kończą się 30 czerwca lub do wyczerpania limitu uczestników.

Udział w marszobiegu jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNY! Mamy jednak nadzieję, że dobrowolnie zechcecie wesprzeć zbiórkę publiczną, która prowadzona będzie w trakcie imprezy.

ZAPISY DO II EDYCJI MARSZOBIEGU Szamotuły na TAK tylko poprzez stronę

https://zapisy.sts-timing.pl/501/...