W upalną sobotę 20 czerwca w Szczuczynie odbył się festyn z z okazji 720-lecia wsi Imprezę otworzyło przedstawienie w wykonanie grupy teatralnej "𝗗𝘇𝗶𝗲𝗰𝗶 𝘇𝘇𝗮 𝗸𝘂𝗿𝘁𝘆𝗻𝘆", które już od 15 lat, pod wodzą niezastąpionego 𝗣𝗶𝗼𝘁𝗿𝗮 𝗪𝗶𝘁𝗼𝗻𝗶𝗮, tworzą podopieczni Stowarzyszenie Społeczne Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski
Tym razem młodzi aktorzy zaprezentowali niecodzienną, acz bardzo ciekawą interpretację "𝗣𝗶𝗲̨𝗸𝗻𝗲𝗷 𝗶 𝗕𝗲𝘀𝘁𝗶𝗶" Było zabawnie, wzruszająco, ze smakiem i ważnym przesłaniem Jednym słowem zatem: było wspaniale!
Wydarzenie stało się świetną okazją do podziękowania Piotr Witoń za ogrom pracy artystycznej - tej wypełnionej pasją, ale i mającą siłę przekraczania granic, przełamywania barier Jak dobrze Piotr Witoń, że jesteś
Moc serdecznych życzeń i gratulacji skierowaliśmy również do Sołectwo Szczuczyn -Aktywny Szczuczyn w podziękowaniu za fantastyczną imprezę i wspaniały klimat sprzyjający integracji
Warto zaznaczyć, że u stowarzyszenia 𝗔𝗸𝘁𝘆𝘄𝗻𝘆 𝗦𝘇𝗰𝘇𝘂𝗰𝘇𝘆𝗻 gościliśmy po raz piąty, więc - choć to mały jubileusz - tym głośniej bijemy brawa i tym mocniej trzymamy kciuki za kolejne działania!