Koncert w Cafe NAPOLEON

Koncert w Cafe NAPOLEON

Państwo Anna i Adam Brzezińscy - właściciele Napoleon Cafe w Szamotułach po raz kolejny zorganizowali koncert charytatywny na rzecz osób niepełnosprawnych. Dochód ze sprzedaży biletów w całości przekazany został naszemu Stowarzyszeniu. Łącznie pozyskano 1350 zł! Bardzo miłą niespodzianką było dla nas również wsparcie pana Tomasza Kotusa - właściciela firmy Partner Narzędzia i naszego wielkiego przyjaciela Przed koncertem wręczył nam skarbonkę z datkami, które na rzecz stowarzyszenia przekazali jego pracownicy. W skarbonce znalazło się... 1600 zł! Bardzo serdecznie dziękujemy!
Koncert odbył się w czwartek, 4 października w Napoleon Cafe w Szamotułach Przez wzgląd na przypadającą w tym roku 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, utrzymany został w patriotycznym klimacie. Wystąpili: Piotr Należyty oraz Karol Draczyński. Do wspólnego śpiewu z przyjemnością włączyli się też licznie przybyli mieszkańcy. Przed koncertem otwarto wystawę malarstwa Arlety Eiben pt. "Z ziemi włoskiej do Polski".
Bardzo, bardzo, baaaaaaaaaaaaaardzo serdecznie dziękuję państwu Brzezińskim za kolejne fantastyczne wydarzenie kulturalne. Dziękujemy za ogromne serce, uśmiech i wsparcie. Dziękujemy za pyszną kawę i jeszcze pyszniejszy tort w barwach narodowych, który stanowił nie lada niespodziankę dla wszystkich uczestników koncertu. Okazuje się, że dobrych ludzi wokół nas nie brakuje. Osób, które tym co mają, z chęcią dzielą się z innymi. Bo jak powiedział profesor Bartoszewski - WARTO BYĆ PRZYZWOITYM


FOT.MAGDA PRĘTKA "DZIEŃ SZAMOTULSKI" SĄ DOSTĘPNE NA NASZYM FACEBUUKU